Dobrý den!

Jmenuji se Matěj Hořák a vřele Vás vítám na svém webu.


・Jsem řemeslník. Nejsem firma ani obchodník.  Jsem prostě jen mladý truhlář a restaurátor, a miluju svou práci.

・Nevyrábím sériově. Tvořím. A víte proč? Protože mě to baví. Dělám jen to nejlepší, co dovedu. Což vyžaduje, abych používal výhradně ten nejlepší materiál – a sice dřevo. Žádné náhražky.

・Proč chtít práci ode mě? Neoslním vás slovy o tom, že jsem nejlepší řemeslník široko daleko. Vždy pracuji nejlépe, jak zrovna dovedu. Zhodnotit a porovnat mou kvalitu však musíte sami – já se ničím netajím a rád vám předvedu své výrobky či odkážu na mé stávající zákazníky.

Fantazie je nekonečná, nebojte se mě tedy kontaktovat s vaším přáním – byť by to bylo pouze informativně!

Pracuji kdekoliv po ČR i zahraničí.

・Ceník
Na každou zakázku vám vypracuji cenovou nabídku s konečnou cenou, kterou již poté nijak neměním. Cena vychází z hodinové sazby 320,- Kč/hod, která je stejná i u víceprací či montáží. Dopravu nabízím za cenu 9,- Kč/km.

☞ Pro povrchovou úpravu své tvorby používám výhradně produkty firmy Osmo. (viz katalog [.pdf, 4,6 MB])

☞ Jsem držitelem živnostenských oprávnění jak pro truhlářství tak i pro restaurování děl z oboru výtvarných umění (viz odkaz na výpis z Živnostenského rejstříku).

Chcete se se mnou potkat?
Já s Vámi taky! Rád Vám ve své dílně připravím dobrý čaj, popovídáme si společně o vašem starém nábytku či probereme vaše představy o novém.
☞ Napište mi!

Pokud se mnou plánujete nějakou spulupráci, počítejte prosím s tím, že volný termín mívám zpravidla nejdříve za 1–2 měsíce.

Ještě si nejste jistí? V tom případě si projděte můj instagram, Tumblr blog, Flickr, Facebook, LinkedIn a nebo Twitter a udělejte si o mně bližší obrázek.

A teď připraveni? Hurá, těším se na Vás!

Matěj Hořák
Borovná 9, 588 56 Telč,
okr. Jihlava

matejova.dilna@gmail.com

+420 728 477 929

IČ: 76500055


jedu si dřevo! / Matěj Hořák 2018
www.matejovadilna.cz