︎

Dobrý den!

Jmenuji se Matěj Hořák a vřele Vás vítám na svém webu.


・Jsem řemeslník – nejsem firma ani obchodník.  Jsem prostě jen mladý truhlář a restaurátor milující svoji práci.

・Nevyrábím sériově. Tvořím. A víte proč? Protože mě to baví. Dělám jen to nejlepší, co dovedu. To vyžaduje, abych používal výhradně ten nejlepší materiál – a sice dřevo. Masivní dřevo. Žádné náhražky.

・Proč chtít práci ode mě? Neoslním vás slovy o tom, že jsem nejlepší řemeslník široko daleko. Vždy pracuji nejlépe, jak zrovna dovedu. Zhodnotit a porovnat mou kvalitu však musíte sami – já se ničím netajím a rád vám předvedu své výrobky či odkážu na mé stávající zákazníky.

Fantazie je nekonečná, nebojte se mě tedy kontaktovat s vaším přáním – byť by to bylo pouze informativně. Vyslechnu si vás, navrhnu tvar i cenu, a vy se rozhodnete. Návrh dělám zdarma, nepojišťuji si vás jeho zpoplatněním – ještě se mi totiž nestalo, že by ho pak zákazník nechtěl i zrealizovat.

Pracuji kdekoliv po ČR i zahraničí.

・Ceník
Na každou zakázku vám předem vypracuji cenovou nabídku s konečnou cenou, kterou již poté nijak neměním. Dopravu nabízím za cenu 17,- Kč/km.

☞ Pro povrchovou úpravu své tvorby používám téměř výhradně produkty firem Osmo, Ottosson a Annie Sloan)

☞ Jsem držitelem živnostenských oprávnění jak pro truhlářství tak i pro restaurování děl z oboru výtvarných umění (viz odkaz na výpis z Živnostenského rejstříku).

Chcete se se mnou potkat?
Já s Vámi taky! Rád Vám ve své dílně připravím dobrý čaj, popovídáme si společně o vašem starém nábytku či probereme vaše představy o novém. ☞ Napište mi!

Pokud se mnou plánujete nějakou spulupráci, počítejte prosím s tím, že volný termín mívám za zhruba 3 měsíce.

Ještě si nejste jistí? V tom případě si projděte třeba můj Instagram nebo Twitter a udělejte si o mně bližší obrázek.

Připraveni? Hurá, těším se na Vás!

Matěj Hořák

︎Borovná 9, 588 56 Telč, okr. Jihlava

info@matejovadilna.cz

+420 728 477 929

IČ: 76500055
DIČ: CZ8701312653

Jsem plátce DPH.